laSaponaria gel po holení s konopným CBD BIO 50 ml

Kód: 37672L
Bio
4 hodnocení
319 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
22.10.2025

Gel po holení v BIO kvalitě vyvinuli v laSaponaria speciálně pro citlivou tvář čerstvě zbavenou vousů. Balzám s lehoučkou konzistencí je nabušený antioxidačními látkami jako je CBD, blahodárný výtažek z konopí setého, nebo chmel s mocnou zvláčňující silou. Balzám podrážděnou pleť krásně zklidní a opečuje také díky svěžímu eukalyptu a protizánětlivé šalvěji. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přírodní vědomá kosmetika je vyrobená s láskou, v BIO kvalitě jak jen to je možné a s posláním "zanechat svět o něco lepším místem". To je laSaponaria, která vás chytne za srdce. Nádherně voní, je vyrobena z těch nejkvalitnějších lokálních surovin a zároveň pomáhá, kde se dá. Podporuje místní malé farmáře, sociální projekty ale i fair trade. Vše je výsledkem poctivé, řemeslné ruční výroby a věřte, že to pocítíte. Samozřejmostí je žádné testování na zvířatech a žádné živočišné suroviny. Nezapomíná se ani na obaly, které jsou z velké části recyklované.
 
Aplikujte na čerstvě oholené části obličeje.
Nechte vstřebat. A je to!
Skládá se: 

Aqua, Salvia Officinalis Flower/Leaf/Stem Water*, Olea Europaea Fruit Oil*, Glycerin, Cetearyl Olivate, Sorbitan Olivate, Sorbitol, Caprylic/Capric Triglyceride, Cannabis Sativa Leaf Extract (contiene CBD), Cannabis Sativa Seed Oil*, Sodium Hyaluronate, Bisabolol*, Eucalyptus Globulus Leaf Oil, Humulus Lupulus Flower Extract*, Citrus Aurantium Dulcis Peel Oil*, Sodium Phytate, Xanthan Gum, Parfum**, Lactic Acid, Ethyl Lauroyl Arginate Hcl, Benzyl Alcohol, Limonene, Cinnamic Acid, Linalool, Citronellol, Geraniol, Citral, Coumarin. *Z kontrolovaného ekologického zemědělství, **z čistě přírodních výtažků.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Pro muže
Hmotnost: 0.05 kg

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Povinná pole

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola

Rozhodli se začít s mýdlem!

V La Saponaria jsou přesvědčeni, že velké změny začínají malými každodenními činy a že bychom všichni měli udělat vše pro to, abychom „zanechali svět o něco lepší, než když jsme ho našli“.

Bezmezné nadšení a velký sen vedly ke vzniku La Saponaria, vědomé laboratoře pro řemeslnou výrobu přírodní kosmetiky. Příběhy babiček, vášeň pro dobré, zdravé věci, touha udělat vše pro to, aby zanechali lehkou stopu na cestách, po kterých kráčíme, a co nejlépe využít studium: to jsou jen některé z ingrediencí, které formovaly La Saponaria.

Značka vznikla v roce 2007 a od té doby ušla velký kus cesty. La Saponaria se od roku 2023 stává Benefitní společností. Benefitní korporace jsou společnosti, které se rozhodnou sledovat cíle společného prospěchu a fungovat zodpovědným, udržitelným a transparentním způsobem vůči lidem, komunitám, územím a životnímu prostředí. Abychom se stali Benefitní společností, změnili jsme naše stanovy: formálně jsme integrovali tradiční ekonomickou činnost (výrobu kosmetiky) s cílem mít pozitivní dopad na společnost a naši planetu. Jak dobře víte, udržitelnost byla vždy prioritou v našem každodenním životě: chtěli jsme náš závazek oficiálně zformovat, dát mu konkrétnost a měřitelnost. Z tohoto důvodu budeme mít každý rok náročné cíle, které budeme sledovat na webových stránkách v sekci Udržitelnost. Při této příležitosti jsme také představili náš nový cíl, motto, které charakterizuje naše jednání:

Společně za čistější zítřek – jedna sprcha stačí.