Siddhalepa mýdlo Paboda 70 g
Kód: B1813Související produkty
Detailní popis produktu
Neemový olej plodů stromu Azadirachta indica stromu má antiseptické účinky a pomáhá zmírnit pocity svědění. Oplývá antivirovými, antibakteriálními a protiplísňovými vlastnostmi. Proto se používá při akné ekzémech, lupech a alergické dermatitidě.
Kurkuma zabraňuje ucpávání pórů, a protože má také antiseptické a antibakteriální účinky, může tak zabránit vznikání akné potlačením bakterií, které jej způsobují. Podporuje také rychlé hojení.
Citronela neboli voňatka je známá svými čistícími vlastnostmi, díky kterým je ideální pro péči o pleť. Pomáhá odstraňovat nečistoty, detoxikovat pokožku a zanechává ji čistou a svěží.
Mýdlo Paboda vaši pokožku čistí a zjemňuje, aniž by ji vysušovalo.
Jen k vnějšímu použití.
Složení: Sodium Palm kernelate / Sodium Palmate, Neem extrakt z kůry (Azadirachta indica), Křídlok santalový prášek ze dřeva (Pterocarpus santalinus), Citronová tráva olej* (Cymbopogon nardus, Geraniol, Citronellol, Limonene), Kurkuma extrakt z oddenku (Curcuma Longa), Parfum (Benzyl Alcohol, Eugenol, Alpha-Isomethyl Ionone, Butylphenyl Methylpropional, Coumarin, Geraniol, Benzyl Benzoate, Citronellol), Farnesol, Phenoxyethanol, CI 12490, CI 11680
*přirozeně se vyskytující v esenciálním oleji
Doplňkové parametry
Kategorie: | Glycerínová mýdla |
---|---|
Hmotnost: | 0.07 kg |
EAN: | 4792172030485 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář