Vítejte na Biopult.cz Zásilkovna zdarma na 1499 Kč

Alin Mursalský čaj 30 g

Kód: 1118
1 hodnocení
Značka: Alin
129 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
26.6.2024
Vysoký obsah účinných látek dodává mursalskému čaji řadu vlastností: antioxidační, expektorační, uklidňující při odcházení hlenu, imunostimulační, protizánětlivé a antimikrobiální.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Použití v lidovém léčitelství
 
Díky vysokému obsahu účinných látek má mursalský čaj řadu vlastností: antioxidační, , imunostimulační a antimikrobiální. Pro svou širokou škálu vlastností je mursalský čaj hojně využíván v lidovém léčitelství. Doporučuje se při problémech s dýchacím aparátem s ledvinami, při gastrointestinálních potížích a problémech s močovými cestami a prostatou. Reguluje krevní tlak.
 
Způsob přípravy
3 lžičky květů mursalového čaje se přelijí 1 l vroucí vody a vaří se 3 min. Doporučuje se užívat 3x denně 120 ml. před jídlem.
O příznivých účincích této byliny na lidský organizmus se dozvíte více na veřejně přístupných zdrojích na internetu.
Na základě nařízení Evropského parlamentu a Rady evropského společenství č. 1924/2006 nemůžeme u tohoto produktu uvádět Radou ES neschválená výživová a zdravotní tvrzení. Seznam Radou ES schválených zdravotních tvrzení ve vztahu k bylinám není doposud hotov a zřejmě se toho jestě dlouho nedočkáme. Lidé se léčí pomocí bylin od nepaměti, ale někdo chce, aby lidové léčitelství upadlo v zapomění.
 
Účinné látky
Esenciální olej s mono- a seskviterpeny a diterpeny, triterpeny, flavonoidy, fenyletanoidy a fenolovými kyselinami.
 
Skladování
V uzavřeném obalu při pokojové teplotě v suchých místnostech, mimo dosah přímého slunečního záření. Skladujte mimo dosah dětí.
 
SLOŽENÍ: MURSALSKÝ ČAJ

Doplňkové parametry

Kategorie: Bylinné čaje
Hmotnost: 0.03 kg
objem: 50 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: