Vítejte na Biopult.cz Zásilkovna zdarma na 1499 Kč

Soaphoria DERMACARE+ - MAGNÉZIOVÁ SŮL DO KOUPELE 500g

Kód: 38736
Vegan
5 hodnocení
Značka: Soaphoria
145 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
29.5.2024
Relaxační magnesiová sůl do koupele je bohatá na čistě přírodní magnesium, které pomáhá uvolňovat napjaté svaly, zlepšuje spánek a podporuje celkovou pohodu. Vhodná pro každodenní použití, soaphoristická magnesiová sůl je dokonalým společníkem pro koupel po náročném dni. Hořčík přispívá k uvolnění svalů a zmírnění svalových křečí, což je ideální po fyzické námaze nebo dlouhodobém sezení. Napomáhá odstraňovat toxiny z těla a podporuje jeho přirozenou očistu. Také pomáhá regulovat hladinu melatoninu, hormonu spánku, a tak podporuje hlubší a kvalitnější spánek. Pravidelné koupele v hořčíkové soli mohou pomoci zmírnit stres a zlepšit náladu. Antioxidační vlastnosti magnézia navíc pomáhají omladit pokožku a zlepšit její vzhled.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Relaxační magnéziová sůl do koupele je vhodná pro všechny typy pokožky a věkové kategorie.
Nemusíte mít doma vanu na to, abyste si dokázali sůl do koupele užít! Rozpusťte malé množství v lavoríku s teplou vodou a dopřejte zasloužený wellness chodidlům, nebo tímto způsobem připravte upracované ruce na manikúru.

Magnéziovou sůl do koupele můžete kombinovat s kterýmkoli jiným výrobkem Soaphoria, ideálně se však doplňuje s magnesiovým olejem, který se o vaše tělo postará i tehdy, když zrovna nemáte čas dopřát si relaxační koupel.

 
Výrobek je balen v recyklovatelném plastovém doypack obalu. Po spotřebování výrobku prosím, vhoďte obal do kontejneru určeného pro sběr plastového separovaného odpadu.
 
Jako koupel: Přiměřené množství solné směsi (cca 100 až 150 g) nasypte do vody teplé 35-39 ° C a nechte úplně rozpustit. Dávka solné směsi na jednu koupel by neměla přesáhnout 450g. Doporučená délka koupele je 15 až 20 minut. Doporučujeme používat maximálně třikrát týdně a po proceduře si dopřát relax.
• Jako koupel nohou: Přiměřené množství solné směsi (cca polévková lžíce na 5 litrů vody) nasypte do vody teplé 35-39°C a nechte úplně rozpustit. Ponořte nohy do vody na dobu 15 až 20 minut.
• Jako inhalační roztok: Přiměřené množství solné směsi (cca čajová lžička) rozmíchejte v nádobě s vroucí vodou, po vyvinutí páry inhalujte po dobu 10 až 15 minut.
• Jako oplach: Přiměřené množství solné směsi (cca ½ čajová lžička) rozmíchejte v nádobě s převařenou teplou vodou a postižené místo na těle oplachujte pět až šestkrát denně.
• Jako solný roztok: Přiměřené množství solné směsi (cca čajová lžička na litr vody) rozmíchejte v nádobě s převařenou teplou vodou, nechte působit 30 minut až 2 hodiny.
• Jako natírací roztok: Přiměřené množství solné směsi (cca polévková lžíce na litr vody) rozmíchejte v nádobě s převařenou teplou vodou teploty cca. 39°C. Roztokem promočenou houbou natírejte celé tělo dvakrát denně (ráno a večer). Při vysoké horečce natírejte celé tělo. Při nachlazení je vhodné natírat chodidla a dlaně.
• Jako zábal: bavlněnou textilii nebo pyžamu namočte v koncentrovaném solném roztoku, celé tělo včetně končetin zabalte od krku k patám a přikryje teplou dekou, nechte působit 1 až 2 hodiny.
• Jako obklad: Po přípravě solného roztoku ponoříte obvaz a nechte jej nasáknout roztokem. Následně obklad přiložte na postižené místo, zaviňte fólií, resp. ručníkem a nechte působit 1 až 2 hodiny.
 
Určeno pro každodenní použití. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte na chladném a suchém místě a nevystavujte přímému slunečnímu záření a mrazu. Nepoužívat na otevřené rány. Vyhněte se oblasti očí. Při zasažení očí vyplachujte vlažnou vodou po dobu minimálně 15 minut bez přerušení směrem od vnitřního koutku k vnějšímu (v případě nošení kontaktních čoček je odstranit předem). Pokud dojde k podráždění, vyhledejte lékařskou pomoc.
 
Skládá se: Magnesium Chloride.
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Sůl do koupele
Hmotnost: 0.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: