Vítejte na Biopult.cz Zásilkovna zdarma na 1499 Kč

Regenerace FFP3 respirátorů PURE 100% MEDI 100 ml

Kód: P00336
1 hodnocení
Značka: Nanolab
138 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
30.5.2024
Malá lahvička, velká dezinfekční síla. Dezinfekce, která ničí viry a bakterie z roušek, šátků i FFP3 respirátorů. Krystalicky čistá dezinfekce roušek výrazně prodlužuje životnost respirátorů, neobsahuje aromata, nedráždí a je hypoalergení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Velká regenerační síla. PURE 100% 100 ml regeneruje a především dezinfikuje roušky, antivirové šátky i respirátory. Vhodné na na roušky a respirátory s nanovlákennou membránou BreaSafe. Přípravek lze aplikovat na roušky bavlněné i jednorázové z netkané textilie. Přípravek je bez vůně, tudíž nevyvolává nepříjemné pocity při nošení roušky neno antivirového šátku.
Aplikace: Láhev protřepejte a nastříkejte na venkovní i vnitřní stranu antivirového šátku, roušky nebo respirátoru. Nechejte zaschnout a následně můžete šátek, roušku nebo respirátor použít. Aplikujte po sundání a před každým nasazením šátku/roušky/respirátoru. Vhodné na nano roušky. Aplikujte před i po použítí roušky.
Složení: 80% hm ethanol farmaceutický (denaturovaný), Aqua purificata 
Produkt: NANO++
Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí. Při zasažení oči okamžitě důkladně vypláchněte vodou v případě přetrvání obtíží vyhledejte lékařskou pomoc. Při požití vyhledejte lékařskou pomoc.
Biocidni prostředek.
Není zdravotnický prostředek.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: