Vítejte na Biopult.cz Zásilkovna zdarma na 1499 Kč

Angry Beards Heat Protector 150 ml

Kód: 28734A
8 hodnocení
Značka: Angry Beards
199 Kč
Dodání 3 dny

Asi už znáte naši nejsilnější zbraň na narovnávání delších vousů, Beard Straightener. A protože každý Batman potřebuje svého Robina, doplnili jsme ho o Heat Protector, který vznikl jako ochrana vousů a vlasů proti horku při jejich narovnávání. K Beard Straighteneru ho dostanete gratis. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ochranu zastává speciálně vyvinutá silikonová složka. Není to nic přírodního, ale zato vysoce funkčního. Obalí se kolem vousu a ochrání ho před poškozením a vysušením až do 250 °C. A to se vyplatí, Horste. Přidali jsme do Heat Protectoru i kondiciační účinky, abyste místo vousů neměli drátěnku. Beard rozčešete jedna radost a za odměnu se vám nezlomí ani neupadne.
 
Nahoďte Heat Protector na suché a čisté vousy. Rozetřete ho rovnoměrně po celé vousaté délce a můžete si pomoct kartáčem nebo hřebenem, ať se Heat Protector dostane všude. Počkejte minutu nebo dvě a jste ready na narovnávání bez jakéhokoliv poškození nebo zacuchání vousů. Až jste se Straightenerem hotoví, doporučujeme rituál zakončit olejem nebo balzámem.
  • Poctivý český výrobek
  • Zabraňuje vysoušení vousů a vlasů při narovnávání
  • Chrání proti jejich poškození
  • Přilne k vousům jak vosa na lep
  • Usnadňuje rozčesávání

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Kosmetika pro normální chlapy oblíbená mezi vousáči i předními barber shopy. To je česká značka Angry Beards, která se proslavila svými prvotřídními produkty i svéráznou komunikací, ve které si rozhodně nebere servítky.

Za značkou Angry Beards stojí „naštvaní vousáči“ z Třebíče Tomáš Čech a Adam Auer, kteří na konci roku 2017 představili první českou sadu na vousy pro normální chlapy.

 angry_1