Vítejte na Biopult.cz Zásilkovna zdarma na 1499 Kč

Kvitok parfémová voda SENSES Fruity 30 ml

Kód: 16874N
10 hodnocení
Značka: Kvitok
598 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
22.5.2024
Utečte do světa fantazie a entertainment s hravou vůní Fruity, která přináší optimismus a navozuje skvělou letní náladu i v chladnějších dnech.
Fruité tony malin a broskví postupně přecházejí do květiného srdce doplněného štiplavou rybízovou vůní, doplňující vanillkovo-karamelový základ.

Detailní informace

Detailní popis produktu

EdT (toaletní parfém)/Eau de Parfum/EdP/Esprit de Parfum

To vše jsou názvy, pod kterými lze naše perfémy pojmenovat díky koncentraci vonných složek. EdP má podle perfumerského označení obvykle koncentraci kolem 15-25 % – jednotlivé koncentrace se ale většinou překrývají a není striktně řečeno, jakou koncentraci můžeme přesně zařadit do které skupiny. Díky vyšší koncentraci mají vonné složky parfémové vody obvykle životnost kolem 5-8 hodin. ...

Intenzita a trvanlivost pokožky však závisí na typu pokožky, protože vonné složky reagují s látkami na požce u každého jinak a vytvářejí charakteristické individuální aroma.

Podle příslušné normy je tento produkt na základě množství vonné kompozice označen jako Eau de Parfum (EdP), nebo méně známá Esprit de Parfum (ESdP), což je zřídka používaná koncentrace mezi EdP a parfémem.

Vrchní tóny

Hlava vůně vytváří první dojem, který trvá několik minut. Hlava vůně vytváří první dojem, který trvá několik minut. Obvykle začíná svěžími citrusovými , květinové nebo fruitými tóny, které se rychle odpařují.

Obvykle začíná svěžími citrusovými , květinové nebo fruitými tóny, které se rychle odpařují.

 

Srdce vůně se objeví po odeznění prvních tónů parfému. Srdce vůně se objeví po odeznění prvních tónů parfému. Trvá 2-3 hodiny. Trvá 2-3 hodiny. Skládá se převážně z těžších aromat s charakteristickým charakterem podle typu perfému.

Skládá se převážně z těžších aromat s charakteristickým charakterem podle typu perfému.

 

Základ vůně tvoří složky, které se uvolňují nejpomaleji a přetrvávají 3-4 hodiny a déle (v závislosti na typu pleti). Vůně na slupce postupně dozrává a základ se většinou nese v duchu sladké creamové vůně nebo zemitých a dřevitých tónů.

 

Skládá se: Alkohol, Aroma (směs 100% čistých parou destilovaných esenciálních olejů a přírodních aromatických látek z rostlinných surovin), Aqua, Triethyl Citrate (rostlinný ester citrónové), *Citronellol

*přirozeně se vyskytující v esenciálních olejích

 30 ml

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

KVITOK-logo

 

Kosmetická značka Kvitok se zrodila na východě Slovenska ve městě Humenné. Za jejím vznikem stojí sympatická mladá žena Martina. Studia na lékařské a poté i chemické fakultě jí otevřela oči a Martina si uvědomila, kolik nebezpečných látek přichází každý den do styku s naší pokožkou a tělem. Vyjadřuje náš návrat zpět ke kořenům, k matce přírodě a využívání jejich darů namísto umělých a zbytečných emulgátorů, barviv, konzervantů či syntetických parfémů, které pro nás nejsou přirozené a našemu tělu škodí.