Vítejte na Biopult.cz Zásilkovna zdarma na 1499 Kč

Kvitok bavlněný ručníček na čištění/odlíčení pleti – 3ks

Kód: 31509K
3 hodnocení
Značka: Kvitok
259 Kč
Dodání 3 dny

Dalším pomocníkem při správné péči o pleť je malý bavlněný ručníček. Ten skvěle nahradí klasické vatové tampony, ale také bavlněné či háčkované, které mnohým z nás nevyhovují svojí mini velikostí.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Samostatný ručníček na obličej je z hygienických důvodů nezbytností, zvláště trpí-li vaše pleť častými záněty a tvoří se na ní vyrážky a akné.

Při utírání obličeje do ručníku, kde jsme si dříve vytíraly ruce či tělo, může docházet k přenosu bakterií a zhoršování stavu pleti. Nejlepší je proto mít několik samostatných ručníčků, a pravidelně je po osušení obličeje vyměňovat, i když je nepoužíváte k čištění pleti.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

KVITOK-logo

 

Kosmetická značka Kvitok se zrodila na východě Slovenska ve městě Humenné. Za jejím vznikem stojí sympatická mladá žena Martina. Studia na lékařské a poté i chemické fakultě jí otevřela oči a Martina si uvědomila, kolik nebezpečných látek přichází každý den do styku s naší pokožkou a tělem. Vyjadřuje náš návrat zpět ke kořenům, k matce přírodě a využívání jejich darů namísto umělých a zbytečných emulgátorů, barviv, konzervantů či syntetických parfémů, které pro nás nejsou přirozené a našemu tělu škodí.