Vítejte na Biopult.cz Zásilkovna zdarma na 1499 Kč

VitaHarmony MultiKomplex Zlatá léta PLUS multivitaminy pro 45+ leté 90 tbl.

Kód: 17663
2 hodnocení
Značka: Vita Harmony
497 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
29.5.2024
Receptura obsahuje vitamin K, který přispívá k normální srážlivosti krve a podporuje udržení normálního stavu kostí. Dále inovativní složení obsahuje extrakt z hroznových semínek, která jsou důležitým antioxidantem - působí tedyproti nebezpečným volným radikálům. Hroznová semínka také napomáhají normální funkci kardiovaskulárního systému a pomáhají udržovat normální krevní tlak. Extrakt z olivových listů a extrakt ze zeleného čaje jsou také součástí multikomplexu Zlatá léta PLUS. Extrakt z olivových listů je ceněn pro obsah látky oleuropeinu, který působí jako antioxidant a podporuje udržování normálního krevního tlaku. Extrakt ze zeleného čaje, s vysokým obsahem polyfenolických sloučenin, přispívá k vylučování vody z těla,
podporuje normální funkce močových cest a ledvin, má antioxidační účinky a působí pro osvěžení těla.
Další složkou přípravku Multikomplex Zlatá Léta PLUS je extrakt z houby maitake.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mezi další složky tohoto přípravku patří například vitaminy a minerály, aminokyseliny L-glutamin a L-tyrosin, směs enzymů pancreatin a rostlinné extrakty - žen-šen, Ginkgo biloba a quercetin. Doporučené dávkování : 1 tableta 1x denně. Zapijte nejlépe čistou vodou.
 
Skladování : Na suchém a chladném místě. V uzavřeném obalu, mimo dosah dětí!
Upozornění : Společné užívání přípravku s aspirinem nebo jinými antikoagulancii není vhodné. Rovněž je vhodné se vyvarovat užívání přípravku u osob trpících epilepsií, protože může snížit účinnost podávaných léků proti záchvatům a u osob s maniodepresivními poruchami.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: