Vítejte na Biopult.cz Zásilkovna zdarma na 1499 Kč

Kvitok Ošetřující váleček s mikrojehličkami (pleť/tělo)

Kód: 13289
21 hodnocení
Značka: Kvitok
377 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
25.7.2024

Ošetřující váleček s mikrojehličkami pro profesionální ošetření pleti z pohodlí domova. Pomáhá při zapracování sér či krémů do hlubších vrstev pokožky. Ošetřující váleček je 100% bezpečná pomůcka pro profesionální ošetření pleti. Pomáhá při zapracování sér či krémů do hlubších vrstev pokožky, tak aby pleť maximálně využila obsažené látky v kosmetických produktech. Aplikace je bezpečná! Roller pozitivně ovlivňuje produkci kolagenu a elastinu v pokožce, zjemňuje vrásky, strie i starší jizvy. Minimalizuje póry a pigmentové skvrny, sjednocuje tón pleti. Celkově pleť revitalizuje. Roller obsahuje 540 titanových mikrojehliček s velikostí 0,25 mm, které pronikají do vrchních vrstev pokožky a umožňují lepší proniknutí kosmetických produktů do vrstev pokožky.

Vhodné pro všechny typy pleti, ženy i muže.  

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Podmínkou je správná desinfekce! Při jemném rolování na pokožce vytváří váleček malé neviditelné vpichy, na které pokožka reaguje aktivací přirozené obnovy a regenerace pokožky. 

Doporučené použití: Před každou aplikací umyjte a vydesinfikujte ruce. Důkladně očistěte pleť od krémů i dekorativní kosmetiky. Vydesinfikujte váleček desinfekčním přípravkem nastříkáním přípravku na hlavici. Vizuálně si rozdělte tvář na části - levé líce, pravé líce, čelo, nos a brada, popřípadě krk a dekolt. Začněte na jedné části tváře. Jemným tlakem rolujte po suché a důkladně vyčištěné pokožce ze strany na stranu 4-5x. Poté změňte směr rolování nahoru a dolů, opět 5x opakujte. Při používání postačí jemný tlak. Bezprostředně po rolování naneste tonizační/pleťovou vodu a sérum. Můžete použít i před aplikací pleťové masky. Tak pokračujte na další části obličeje. Nakonec naneste na tvář pleťový krém. Po ošetření nenanášejte dekorativní kosmetiku a nevystavujte se na přímém slunci. Ideální čas na aplikaci je večer před spaním.

Používejte 2-5 krát týdně. Doporučujeme začít s aplikací 1-2 krát týdně a postupně frekvenci zvyšovat. Váleček je možné použít i na jiné části těla pro eliminaci jizev, strií, pigmentových skvrn a pod. Zvláště je vhodný i pro aplikaci vlasových sér pro podporu růstu vlasů. Použití je stejné jako s pletí. Po každé aplikaci váleček opláchněte pod tekoucí vodou a vydezinfikujte nasprejováním desinfekčního přípravku na hlavici válečku a uchovejte ho v obale mimo dosah dětí.

Kdy produkt nepoužívat: Nepoužívejte na podrážděnou pokožku, otevřené rány, znamínka, bradavice, koloidní a čerstvé jizvy, pokud trpíte rosaceou nebo ativním akné a záněty, jak máte alergii na kovy nebo méně jak 18 let. Nepoužívejte v bezprostředním okolí očí. Nepoužívejte před a po aplikaci peelingu nebo produktů s dráždivými složkami (mýdel, tenzidové prostředky). Z hlediska bezpečnosti a hygienických důvodů kosmetický váleček může používat jen jedna osoba, nepůjčujte si ho.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

KVITOK-logo

 

Kosmetická značka Kvitok se zrodila na východě Slovenska ve městě Humenné. Za jejím vznikem stojí sympatická mladá žena Martina. Studia na lékařské a poté i chemické fakultě jí otevřela oči a Martina si uvědomila, kolik nebezpečných látek přichází každý den do styku s naší pokožkou a tělem. Vyjadřuje náš návrat zpět ke kořenům, k matce přírodě a využívání jejich darů namísto umělých a zbytečných emulgátorů, barviv, konzervantů či syntetických parfémů, které pro nás nejsou přirozené a našemu tělu škodí.