Vítejte na Biopult.cz Zásilkovna zdarma na 1499 Kč

Sada Energy Gynex kapky 30 ml + Cytovital krém 50 ml

Kód: 254B
16 hodnocení
Značka: Energy
ZDARMAZDARMA
balíček
700 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
17.6.2024

Sada Energy Gynex kapky 30 ml + Cytovital krém 50 ml

 

Gynex: 
Obtížná adaptace na změny, lenost a nezájem, sebelítost, emoční labilita, pomalé myšlení, přílišná starostlivost, uvíznutí v kruhu nekonečných obav a pochybností, poruchy paměti a soustředěnosti. Gynex vede člověka k přijetí sebe sama, jeho dobrých i špatných stránek, učí vyrovnanému přijímání životních okolností s vědomím, že k životu patří dobré i zlé.
 
Energy Cytovital regenerační krém: 

Je určený pro výživu buněk pokožky a její regeneraci. Vykazuje silné antivirové, antiseptické, protiplísňové a protinádorové účinky. Je vhodný hlavně k omlazení pokožky a pro regeneraci a detoxikaci buněk, dále při silném poškození kůže (např. jizvami, ránami, odřeninami, celulitidou, různým zářením, ohněm, plísněmi, záněty a opary).

Doporučuje se při uzlinách v prsou, v klimakteriu a při problémech s hormonálním systémem. Je ideální pro podporu činnosti vaječníků při neplodnosti a k podpoře správné činnosti štítné žlázy. Aplikuje se zevně při cystách, svědivosti pokožky a jako antioxidační ochrana proti volným radikálům.

 

 

Detailní popis produktu

Popis produktu není dostupný

Doplňkové parametry

Kategorie: Bylinný koncentrát
Hmotnost: 0.2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Kde příroda uzdravuje

S ÚCTOU K PŘÍRODĚ A ČISTÝM ÚMYSLEM NÁM BYLO UMOŽNĚNO VYTVOŘIT MIMOŘÁDNĚ ÚČINNÝ A NADČASOVÝ KONCEPT PRO REGENERACI TĚLA A VYROVNANOST MYSLI