Vítejte na Biopult.cz Zásilkovna zdarma na 1499 Kč

Energy Spiron air směs eterických olejů 10 ml

Kód: 403B
16 hodnocení
Značka: Energy
291 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
29.5.2024
Produkt obsahuje harmonickou kombinaci nejčistších éterických olejů, které ovlivňují zejména dráhu plic, srdce, tlustého střeva, žaludku, opasku a další energetické dráhy. Spiron se doporučuje aplikovat při kašli, bolestech hlavy, depresích, neurastenii, nervovém vyčerpání, infekčním onemocnění plic a při chřipkách. Působí jako dezinfekce vzduchu. Má výrazný relaxační účinek, navodí pocit klidu a pohody. Je určený pro použití do aromalamp a difuzérů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Účinné ingredience : Éterické silice (tújová, smrková, amyrisová, myrtová, citronelová, mátová, levandulová, lemongrasová, kafrová, kadidlovníková, eukalyptová).
 
Spiron je přípravek do ovzduší, obsahující originální kombinaci nejčistších éterických olejů, sestavených speciálními postupy.
 
INGREDIENCE:nCymbopogon Flexuosus Herb Oil, Eucalyptus Citriodora Oil, Boswellia Serrata Oil, Cinnamomum Camphora Wood Oil Decamphorised, Lavandula Angustifolia Oil, Mentha Spicata Herb Oil, Cymbopogon Winterianus Herb Oil, Myrtus Communis Leaf Oil, Amyris Balsamifera Bark Oil, Abies Holophylla Needle Oil, Thuja Orientalis Twig/Leaf Oil

POUŽITÍ: Několik kapek Spironu Air dejte do aromalampy.
 
UPOZORNENÍ: NENÍ URČENO K VNITŘNÍMU UŽITÍ!
Zabraňte kontaktu s očima a kůží!

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Kde příroda uzdravuje

S ÚCTOU K PŘÍRODĚ A ČISTÝM ÚMYSLEM NÁM BYLO UMOŽNĚNO VYTVOŘIT MIMOŘÁDNĚ ÚČINNÝ A NADČASOVÝ KONCEPT PRO REGENERACI TĚLA A VYROVNANOST MYSLI