Vítejte na Biopult.cz Zásilkovna zdarma na 1499 Kč

Angry Beards Datesaver Shoe Spray 200 ml

Kód: 34006A
9 hodnocení
Značka: Angry Beards
269 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
25.7.2024

Smrad z bot dokáže otrávit den, co si budem. Ať už masivně sportuješ, nohy celý dny dusíš v zavřenejch botách, nebo seš jen upocený hovado, nezoufej. SAVER is here. Představujeme ti nejúčinnějšího pomocníka v boji proti smradu z bot. Stačí nastříkat do bot, nechat ideálně přes noc makat a ráno bez starostí nazout. Seznam se, tohle je DATESAVER!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Obsahuje: Cocamidopropyl betaine, Potassium metabisulfite, Benzalkonium chloride.
 
Nebezpečí: Způsobuje vážné poškození očí. Dráždí kůži. Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. Zabraň uvolnění do životního prostředí. Je-li nutná lékařská pomoc, měj po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávej mimo dosah dětí. Používej ochranné rukavice. Po manipulaci důkladně omyj ruce.
 
PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachuj vodou. Vyjmi kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračuj ve vyplachování. P310 Okamžitě volej lékaře.
 
PŘI STYKU S KŮŽÍ: Omyj velkým množstvím vody. P501 Odstraň obsah a obal podle místních předpisů.
UFI: 41S2-Y043-W00M-MH57
 
Balení 200 ml v plastový lahvi s triggerem
 
Složení:nVODA, METHYLAL, COCAMIDOPROPYL BETAINE, DISIŘIČITAN DRASELNÝ, BENZALKONIUM CHLORID, FENOXYETHANOL, PARFÉM,CHLORID SODNÝ, TRIETHYLENE GLYCOL, SLOŽKY PARFÉMU (LIMONENE, LINALOOL).

Doplňkové parametry

Kategorie: Pro muže
Hmotnost: 0.2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Kosmetika pro normální chlapy oblíbená mezi vousáči i předními barber shopy. To je česká značka Angry Beards, která se proslavila svými prvotřídními produkty i svéráznou komunikací, ve které si rozhodně nebere servítky.

Za značkou Angry Beards stojí „naštvaní vousáči“ z Třebíče Tomáš Čech a Adam Auer, kteří na konci roku 2017 představili první českou sadu na vousy pro normální chlapy.

 angry_1