Ecoegg Prací vajíčko + vajíčko do sušičky

Vážení zákazníci k dnešnímu dni jsme pro Vás připravili 2 novinky a to prací vajíčko a vajíčko do sušicky od společnosti Ecoegg.

Prací vajíčko, co si pod tím představit?

Jedná se o plastové vajíčko které v sobě obsahuje prací dávky které se uvolňují při praní. Více zde: https://www.biopult.cz/prani-pradla/ecoegg-praci-vejce-pro-54-prani-jarni-kvety/

Jedná se o novinku na našem shopu a je to fakt zajímavé!! Jedno vajíčko, záleží na velikosti, vydrží 54 - 720 praní.

Nabízíme 3 varianty vůní:

Jedná se o ekologický produkt který byl dermatologicky testován pro citlivou pokožku. Při použití vajíčka při praní nepotřebujete aviváž. Složky obsažené ve vajíčku vytvoří jemnou pěnu která odstraní nečistoty z Vašeho prádla.

Nezávislé anglické laboratoře potvrdily, že výsledky praní s Ecoegg jsou srovnatelné s výsledky běžných pracích prostředků. Prací vajíčko je reálnou alternativou chemických pracích prostředků - poskytuje uživateli vynikající výsledky praní na přírodní bázi. Navíc šetří peníze, přírodu a je šetrné i k vaší pokožce.

Vajíčko do sušičky:

Určeno do Vaší sušičky, šetří čas sušení prádla o 28%. Patentované výrůstky na našem sušícího vajíčku do sušičky změkčují prádlo jeho masírováním aniž by snížily hodnotu jeho kvality. Nejsou zapotřebí žádné chemikálie na změkčení prádla.

Prodává se v provedení vůní bavlna a jarní květ.